Únor 2011

Aktuálně...

24. února 2011 v 14:13 | zelda
No,přihlásila jsem ze z dědova počítače a překvapila mě změna blogu.cz(články).Tady je trochu starší prohížešč,jde to hůř ale to nevadí. Notebook už je v Brně a počíta je rozebraný na vedlejším stole.I kdyby notebook přišel dříve než za měsíc,na internet se nedostanu,protože sousedka,ke které se připojuji je v lázních a dokud nepřijede,tak je to nějak vypnuté nebo zabezpečené... Mrzí mne že teď nemůžu hnout s knížkou a blogem.Měla jsem hodně naplánovaného na obojí. Mimochodem - můj bráška má dnes svátek - Matyáš(v některých kalednářích už je zapsán,ale mi to stejně slavili na Matěje.)Babička měla radost,že mu sehnala loď ale vzápětí jsem jí já oznámila,že u má stejnou :-D.Škoda že jsem v tu dobu nákuzpu byla ve škole. No nic,k SB se nejspáš delší dobu nedostanu...

Zelda demoluje jeden počítač za druhým

18. února 2011 v 19:30 | zelda
Zdravím už mám rozbité oba počítače, notebook jsem oddělala s bráchou hned jak jsem dopsala Vojína Kuře. V týdnu poputuje na opravu do Brna, kde mu budou měnit celý display.
Jak to půjde tak se ozvu. zelda

9.díl - Princ

16. února 2011 v 17:06 | zelda
Ještě asi dva díly a už se to rozjede :-)...muhehe...To bude akce!Moc se těším až bude bitva mezi Werewolfy a Měsíčním spolkem(budou asi dvě nebo tři - teď ale myslím tu hlavní).Také nás čeká několik odhalení - minulost Ariana a Verony,zrádce,Brianina rodina...

Keramické fotky

15. února 2011 v 13:50 | zelda
v
Nedávno jsem udělala nálet na svůj "skoliózní" mobil a vybrala z něj fotky.JIstě si pamatujete,když jsem je sem dávala tenkrát.Tohle jsou rok,dva staré fotky s mojí sbírkou keramických panenek.Kvalita je horší - jsou to přeci jen fota z mobilního telefonu.

Legenda o Kožešince(kniha)

14. února 2011 v 5:55 | zelda
jedna
Takže zkratkou - v této rubrice bude doporučení na všechno možné.Filmy,knihy apod.Většinou to bude hlavně o zajímavosti,originalitě...prostě "vzácné" doporučení na "vzácné" věci.
A vzácnou je právě Kožešinka.

8.díl - Konec života

13. února 2011 v 17:54 | zelda

7.díl - Život vrahů

10. února 2011 v 14:49 | zelda

Tahám se notebookem...

10. února 2011 v 14:09 | zelda
cghcmh
Dneska jsem opět vzala notebook do brašny a rozhodla se připojiti k internetu.Chci ještě napsat Měsíční spolek.Co se týše počítače?Evidentně je kaput.Já vám - na počítače mám smůlu ale tenhle byl prostě starý a věčně záplatovany.Sloužil dobře i když jsem mu mnohokrát nadávala nepříliš slušně.
Jo,jo...uvidíme ale.Třebas ho dá ještě děda do kupy nebo mi fofr-rychle sežene náhradní...
Zatím mám notebook ale nepočítejte že se s ním budu táhnout,nebo připojovat každý den.
Jde se na MS.¨

PS:jsem to já protože tu právě chlastám tuhle Eisschoko-ládu - doopravdy jsem takhle bledá :-)

Připojila jsem se k notebooku....

9. února 2011 v 13:51 | zelda
-ů,.
Můj počítač je stále podivně seknutý.Děda u něj sedí každou chvíli ale nic platné.
Za peníze od Vánoc jsem si koupila notebook.Včera jsem se doma připojila k síti na černo a dnes na něm pracuju u babičky a dědy.¨
Tudíž dnes dodělám Joy diplom a víc asi nic,protože tady u toho kecám s babičkou a bezdrátová síť není zrovna příznivá.

Komplikace v počítači

8. února 2011 v 14:54 | zelda
Musím se omluvit všem čtenářům a Joy, rozbil se mi počítač a nevím kdy bude v pořádku. Každopádně se zítra pokusím ozvat.


Jedna fotka z Poslů z hvězd a jedna z Měsíčního spolku - Finové a pro pobavení

6. února 2011 v 18:01 | zelda
Přináším vám dvě fotky z aktuálních komixů - od každého jedna.

Totemová zvířata

2. února 2011 v 14:23 | zelda
zelda
Dovolte abych vám představila své zvířecí JÁ - divočáka.Jsem moc zvědavájaké bude to vaše.Divočák je mé totemové zvíře a vypadá podobně jako na obrázku.Totemové zvíře máme každý,svedčí o naší povaze.Jistě to znáte,když vás někdo někoho přirovnává k zvířatům(nemyslím zrovna "ty seš prase",když jíte jako čuňata nebo jste se zamazali).Chytrý jako liška,silmý jako slon,tajemný jako černá kočka,věrný jako pes(smrdí jako tchoř nebo liný jako prase vynechejme,to už patří někma jinam)...
Jistě umíte vnitřně vycítit,jaké každé zvíře je.Kdyby jste byli zvířetem,byli byste právě vaším totemovým(tudíž já bych byla prase).
Nemusí však jít pouze o zvířecí druh.Můžete být skřítkem,stromovým stvořením...
Každopádně znovu - totemové zvíře je vaším zvířecím já a vaší povahou.
Vemte si,že někdo s totemovým zvířetem opice se taky tak bde chovat - bude veselí,mít rád blbiny...Někdo si bude zuřivě bránit svoje území,někdo bude milovat vodu,někdo bude má občas chuť řvát jen tak nebo skákat.Je to vaše zířecí já,které se projevuje,aniž bychom si to třeba za běžného života uvědomili. 

Jak to bude pokračovat

2. února 2011 v 13:53 | zelda
zutz
Když už nemůžou být tento týden komixy,podíváme se alespoň,jak budou pokračovat.

Zpoždění s komixy

1. února 2011 v 14:50 | zelda
zutz
No,tedy úvodem - v levo vidíte obrázek,který jsem vytvořila dnes při hodině informatiky v Gimpu.
Cose týče vysvědčení,u mě to byli tři trojky(matematika,angličtina a tělocvik) a nic horšího :-).Nejsem ale žádný premiant - u nás bylo devět vyznamenání.
Co se týče blogu - tento týden bohužel nebudou komixy,protože nemám přetažené fotky.
Tento víkend si snad konečně domů přetáhnu Podzemí a v pondělí ho zveřejním.

No - a vzhledem tomu že když jsem tenhle článek začínala tak jsem byla v pohodě a teď mě něco vytočilo,učteme se zítra.