Duben 2011

12.díl - Merleyovi

21. dubna 2011 v 18:09 | zelda


Ostatní ikonky

21. dubna 2011 v 15:26 | zelda

Ostatní ikonky:
Zaječí proroctví

10. dubna 2011 v 13:14 | zelda
Jak vidno,Kuře nám šťastně dokončil svou službu a místo něj přichází nový zaječí hrdina.
Obrázek jsem sesmolila v hodině angličtiny.Alespoň víte,jak moc mě ta angličtina zajímá :-).
Více instrukcí...

Další příběh po Vojínovi...dalším hrdinou bude zajíc

5. dubna 2011 v 12:32 | zelda
Bohužel jsem si ani nevšimla zavčasu,že nám Vojín do vojínoval.Vše naštěstí dopadlo dobře a brzy dám článek s jeho odkazem.Vymysleli jste to moc krásně,i když jak už jsem do Vojína psala,mrzí mne,že jsem u toho konce nemohla být,z důvodů,které znáte.Dnes se připojuji ze školy. Ráno při angličtině jsem začala malovat obrázek k novému příběhu,o jehož názvu se bude hlasovat.Hrdinou bude zajíc,jehož jméno též vymyslíte.Příběh se bude odehrávat ve starém Londýně a dál vše bude na vás... No,brzy ten obrázek nahraji do počítače a dál se domluvíme...Jinak,informatiku mám každé úterý,ne vždy však smíme volně na internet. Stejně se ale můžu ozvat od dědy :-) Dnes se zeptát,jak to s mým počítačem pokračuje.

Stále stejná situace...

4. dubna 2011 v 13:07 | zelda

Odříznutí od počítače je pro mě docela nepohodlné.Měla jsem na blog velké plány...Proč vždycky,jakmile dostanu na blog chuť,tak mi vypoví slubu počítač?
No,to bylo jen něco k zamyšlení.
Napadá mne,že až se zase rozepíšu(nebo se spíš budu moct rozepsat),přihlásím se do autorského klubu.To je ale záležitost za delší dobu.Nejdřív se rozepíšu.Na notebooku mám rozepsané větší zamyšlení.
Konečně trochu popoenu Posly z hvězd a Měsíční spolek více vypracuju,protože nevím čím to je,ale na "cizím" počítači se mi špatně píše a vcituje to příběhu.Raději tedy na komixy počkám,protože - "kvalita a né kvantita".
K Poslům s Měsíčnímu spolku plánuju přiřadit,časem,komix "Přes Jezero".Je to spíš taková pohádka na méně dílů a inspirováno videoklipem Tarjy Turunen - I Walk Alone.Hlavními hrdiny jsou sourozenci Kirtenze a Jarmir,kteří neuposlechnou zákaz a přejdou přes Jezero.Ve světě za Jezerm je mnoho bytostí,kteří se je snaží zmást a očarovat.Jejich osud záleí na čarodějce,který pro ně cestu připravila.
V novém The sims Středověk udělám komix,jedině kdyby nějaký šikula vytvořil češtinu(protože se do toho nikdo "oficiální" zrovna nehrne).Komix jsem tam naplánovaný měla,ale já to prostě bez češtiny neudělám,tak jak bych chtěla.
Proto doufám,že mi dáte vědět,kdyby jste na nějakou češtinu narazili.
No a to tak vše.Příště se moná ozvu s článkem o mé plánované knížce.Doufám že vám příliš nevadí,že se Vojína Kue momentálně neúčastním...kdyby byl čas...
Inu,tak zase příště...:-)

The sims Středověk aneb obluda,angličtina a zelda

3. dubna 2011 v 14:11 | zelda

Dne 23.3. se mi dostalo do rukou The sims Medieval.První zarážející okolností bylo,že se nikdo nenamáhal dát název do češtiny a to slavné "Medieval Sim.Medieval Stories..." v zadu na obalu také.Jsme lidé a proto nás nikoho nenapadne číst drobná upozornění a vůbec si myslet,proč by nikdo po Sim 2 a 3 nikdo středověkou parádu nepřekládal.
Stalo se,že jsem se jednoho krásného dne dozvěděla,že to co se mi rozvaluje v šupleti,to na co se tolik těším,je celé v nenáviděné angličtině.
Hned jsem se dala do hledání účtenky a v duchu jsem si,horká hlava,přemítala text emailu,který pošlu milým a drahým čechům,kteří si hřejí zadky v křelech a Sims mají v Česku na starosti.¨
Neudělala jsem tak díky zásahu kamaráda.
Umíte asi představit,co to asi bylo,když zelda rozházela tříděné papíry k vyhození a pakn je šla s nůžkama v kapse nasr*ně vyhodit,protože v nich nic nenašla.(účtenka byla stejně celou dobu zastrčená v Sims,jen jsem ji naporprvé neviděla)

No a jinak - na obrázku má první postava.Královna,ale už nevím,jak se jmenovala.Její život nebyl moc dlouhý...