Červen 2011

Tak jsme to skončili...Zbohem na dva měsíce!

30. června 2011 v 8:52 | zelda
Tak a vysvědčení už mám za sebou!
V češtině jsem se zlepšila(na jedna ze dvojky) a ve fyzice zhoršila(z dvojky na trojku).Celkově mám čtyři trojky a ani jednu čtyřku.Příšté rpk už můžu mít maximálnš dvojky - náročný úkol.
Moje kámoška propadla z angličtiny.Ten den,kdy jí učitelka dávala poslední šanci a pak jí důležitě oznámila,že to má stejně blbě(to ji taky nemohla nechat prolízt,ten test co jí dala jsem viděla a byl na čtyřku) a ona se zhroutila.Poprvé jsem ji v životě viděla takhle na dně...šílený...
No a já to udecjhala.
Další zpráva - Fida už mám týden doma :-).Je to grifonek,všude dělá bobky a louže a dneska my skákal po silonkách,až jsem mále vylítla.Dám sem s ním video i fotky,ale až o víkendu.
Dneska jedu na grilovačku,budou tam hrošata a 13.července jdu na sraz.Prázdniny se rýsují moc pěkně.Možná i pojedu do Rakouska.

Než-li odejdu na tělocvik

21. června 2011 v 13:29 | Zelda
Knížku nestíhám,uklízet pokoj nestíhám,stíhám leda tak úplný...
Je hrozný.Furt lítám kolem školy a pejska.Zatím padl výběr na jednoho grifonka a jorkšíra.Včera se brácha přidal na moji grifončí stranu ale najednu stranu nechci tlačit na rodiče,kterým se zase líbí jorkšír.Přeci jen,já budu polovinu dne ve škole a oni se na to budou dívat :-D.
Za chvíli mi zvoní na tělocvik.
Co se komixů týče,rozjedu nový - to Přes Jezero.Ale asi až po vysvědčení.
Když mi mamka nedovolila modrou hlavu,vymysleli jsme s kámoškou něco nového na ten den - udělám fotky,jestli ta hrůza klapne :-)

Zelda vybíra psa

18. června 2011 v 19:27 | zelda
Tak si vybírám pejska.Měli bychom ho s bráškou k narozeninám.Líbí se mi Grifonek nebo Kavalír King Charles španěl.Mamka chce Yorkšíra - ten se mě ale moc nelíbí,kvůli přehnané roztomilosti a malé orginalitě.
Včera už mě mamka zamítla retrívra stejně tak,jako mi zamítla modrou barvu na vlasy :-D(chtěla jsem si dát nějakou smívatelnou,na poslední den školy).
No uvídíme jak to dopadně.Byl by to pes.¨
Co se jména týče,kdyby byl černý,tak bych chtěla Ariana nebo Leonarda prvního,jenomže brácha chce Dudleyoho.Lepší než mamky Fído :-D.
Taky jsem navrhovala Trkače,Kousače,Tesáka,Drápala a Krvouna...No taky zamítnuto.
Uvidí se...
Dolů pod článek jsem vám dala pár fotek pejsků,které zvažuju.

Už do tý školy radši nechoď,enebo z toho zblbneš.

15. června 2011 v 14:53 | zelda
Už je to dost mizerný,protože se asi picnu lampou...
Už z tý školy blbnu - nedávám pozor,neposlouchám,jsem unavena a zvala jsem bratránka na premiéru Harryho Pottera!Lidí já se sekla vo měsíc,protože premiéra je přece až 14.7.....
No,talže jsem se zbytečnš těšil,že půjdu o víkendu do kina a když jsem šla objednat lístky,prásklo mě to do očí...
Já už se ve škole fakt nudím.Počmárala jsem celej sešit přírodopisu obrázkama(zveřejním o víkendu) a teď se chystám na češtinu.
Achjo,dneska mi učitelka matiky řekla jsem se celej rok flákala - jako kdyby jí nestačili ty narážky o blbejch...

Řeknu vám,tohle období je půl na půl.O víkendu mě málem kleplo,protože se mi při focení pos*** simící,kvůli downloandu "více než 8 osobo v domácnosti"...Vám to funguje?Nebo znáte něco jiného na to,abych tam mohla mít více simů?(slyšela jsem o nějakém cheatu).Potřebovala bych to na Měsíční spolek.
Ale ve tvrtek jsom byla v divadle - s kámoškou jsme se dostali až do zákulisí a šatny Pavly Tomicový.Ona bydlí tu u nás v Hradci,takže ji zná i babička,no...:-D.
Tak jo,tenhle týden ekejte maximálně články,jak si stěžuju.
Ps:tady u nás otevřeli dobrou točenou zmrzku :-)

Když jsou všichni pryč...

13. června 2011 v 13:08 | Zelda
Zelda bude konečně s velkým Z.Tak nějak jsem si to rozmyslela.Ono to ale není jedna z těch velkých změn,není to ani nic extra.Jen detail.
Blíží se prázdniny a teď je zkouškové období.Ba já to dotáhla na jedničku z češtiny a ze čtvrtletky z matiky jsem dostala poprvé v životě dvojku!(nic lepšího jsem nikdy nedostala).
Blogy jsou mrtvé.Moji milí spřátelení jsou na jednom místě,kdo ví,kolik je aktivních neaktivních čtenářů(ti co jen čtou,ale nepíšou)...
Já bych chtěla přidávat.Všechny písemky mám víceméně za sebou,ale - když sem přidám články,kdo to bude číst?
Když popoženu Měsíční spolek,začnu nový komix - asi nebudou komentáře.Ono to na ty lidi počká,ale už to nebude aktuální.A to mě nebaví.Chtěla bych se navíc zase věnovat tématu "superblogy".

Proto vám pokládám otázku - jak často jste v toto období na počítaču,konkrétně na mém blogu?Mám přidávat články jako normálně a vy si je pak dodatečně přečtete?
Tak se mi zdá,že se to zase všechno mění...Kdo ví,co se stane přes prázdniny?

Nuďouro bez názvu

4. června 2011 v 18:07 | zelda
Tak koukám,že blogy se teď vážně docela válejí - jak už jsem zmiňovala v minulém článku.Úpřímně ani jí zrovna nemám moc času na články a na nafocení komixů už vůbec ne.
Budu rušit Posly z hvězd.
Teď mne čeká několi čtvrtletek,budu se muset učit každý den - to opravdu nejsem zvyklá.
Proto si teď,při příležitosti,že se nic moc neděje,také dám pauzu.
Možná týden,spíše články zřídnou.
Zatímec :-)