Září 2011

Kurnik šlus...tak mi zase musíte pomoc?Stačí odpovědi...

23. září 2011 v 14:05 | zelda

Jako první se pokochejte obrázkem,který jsem nakreslila a pak upravila na počítači.Není to nic moc,ale je to poprvé,co jsem to zkoušela takhle upravovat.Je to postava ze začínajícího komixu Mashkar a takhle nějakp lánuji její vzhled ve třetí řadě.Jelikož tam zatím moc postav neznáte,můžete si domyslet,že je to Rana.
Další věc je,že dnes jsem měla napsat komix Měsíční spolek,ale jako každého blogera by mě u toho těšili také komentáře.

Druhý příběh - Dávný přítel z Hydru

22. září 2011 v 14:32 | zelda
Dnes to máme s menší anketou!


Někdo našel moji flešku a ozval se - slušní lidé asi pořád existují!

21. září 2011 v 6:51 | zelda

Zelda má blbé období - ztrácení věcí.
Tak jsem to byla v sobotu na Dožinkách,blbec si výjmečně dám flešku do peněženky(obvykle ji mám v kapse) a co se nestane?Já ji ztratím.
No mě málem vomylo.Za prvé,ani není skoro moje,ale to by nevadilo - dotyčný je tolerántní a v podstatě mi ji už jstejně přenechal,za druhé,jsem tam měla vešketré články na blog,obrázky na blog,svoje fotky a heslo od druhého emailu(já jsem měla totiž odbdobí,kdy jsem to heslo zapomínala - teď už si ho pamatuju,ale ten dokument jsem nesmazala).
Já jsem vyváděla a pak jak mi bylo,když jsem dva dny na to,ztratila svůj ankh(http://www.ankh.cz/ - pro ilustraci,ten co je na záhlaví,jsem přesně měla).No já su z toho byla na prášky...
Pak jsem si představovala,co se asi stalo s tou fleškou a už jsem myslela - no jo,on to někdo vymaže a bude mít flešku zadara,jako jsem to jednou udělala já(ještě že mě ji děda projel antivirem,stejně v ní byl bacil!),když jsem jednu našla...
A dnes jdu na svůj druhý email a co nenajdu?
Slušní lidé opravdu existují.Dotyčný mi email nijak nepoškodil a slušně mi napsal,jestli jsem náhodou neztratila USB a abych se ozvala!
Lidi,já z toho nemůžu!A počkejte,až sem budu psát o jemnohmotných bytostech a o fungování Vesmíru!Protože ono to fakt funguje...!


Pár fotek s modrými vlasy aneb barva k narozeninám

14. září 2011 v 14:52 | zelda
Jak víte,už na začátku prázdnin jsem škemrala o modrou barvu na vlasy.Bohužel to nic platné na moji mamku nebylo.
No a pak přišli narozeniny,jeden hodný člověk a já měla modrou barvu na vlasy,sehnanou dokonce tady u nás.Mamka tedy svolila a bylo vystaráno(když jsem ji už teda dostala jako ten dárek).


První příběh - Ztracená rodina Pávů

14. září 2011 v 14:30 | zelda
Tak a je tu konečně první díl.Každý díl bude začínat upoutávkou postavy,která bude mnít v díle hlavní slovo.

Další Zeldino malování - Spectra a obličeje

14. září 2011 v 13:59 | zelda
Nedávno jsem si koupila nádhernou knížku o kreslení mangy od Christophera Harta.Hned jsem musela vyzkoušet několik ksichtíků a tak vám se pár z nich dám.Taky jsem zkoušela namalovat svého oblíbeného Spectru,tak uvidíme :-).

Ikona blogu

11. září 2011 v 18:01 | zelda

Problém s maskou

7. září 2011 v 13:49 | zelda


Mashkar

5. září 2011 v 14:18 | zelda

Na počátku byli čtyři příběhy.To,že se začal psát i pátý,byla náhoda,která zachránila všechny světy.Paví král Thonheld hodlá zničit všechny elementární síly,kromě energie Páva,ale naštěstí se jeho dcera žijící na zemi rozhodla založit tým bojovníků,kteří by jí pomohli ho zastavit.Její tým se zdá být dokonalý,dokud se jim do cesty nepřiplete patnáctiletý Tom,který náhodou ovládl ohnivou sílu.Zde se dozvíte různé zajímavosti a nebo třeba i prosbu o pomoc týkající se focení komixu,nebo downloandů.Určitě se zde někdy zveřejní kupříkladu fotomontáže s postavami nebo videa.

Takže zase jen menší aktualita

3. září 2011 v 13:23 | zelda
No,nedá se nic dělat,dneska jsem zase vyrazila ven.Bylo to důležité,tak jsem prostě šanci na focení promeškala a na počítač se simíkama nejela.To nevadí,budu fotit zítra a zveřejním v pondělí.
Zbylé dva komixy nafotímk příští víkend,trochu to všechno doženu a půjde to v pohodě.Jak jsem teď psala komentář ke svému poslednímu článku,tak o škole budu mít času spíš,protože nebudu moct zase tolik lítat.Akorát fotit budu jen o víkendech,mno...Já vím,že víte,že jsem taková slibotechna...
Ale - teď se budu snažit pohnout s Měsíčním spolkem,abych už ukončila první řadu...A víte co?Já radši zítra nafotím Měsíční spolek a nový komix začně až ukončím jeho první řadu.Jo,to by šlo :-)

Kdo by tomu dával název?

2. září 2011 v 12:33 | zelda
No,ozvala jsem se o den později,ale včera jsem měla docela napilno.Chtěla jsem zveřejnit první díl nového komixu který bude běžet společně s Měsíčním spolkem a komixem Přes Jezero,ale ještě jsem se ho rozhodla trochu pozměnit.Text už napsaný mám,stačí to vyfotit,což udělám nejspíš zítra.V neděli bych ho mohla zveřejnit.Tak jako už všech komixů,jsem se inspirovala něčím,co momentálně nemůžu pustit z hlavy . schválně jestli to poznáte.Běží to na Barandově a Želvy Ninja to rozhodně nejsou :-)
Tím jsem prozradila,že to dávají v Animáčku a ti kteří mě znají,už vědí,že hodlám vsadit na něco bojového.

Já si prostě nemůžu pomoc:
Tady to Spectrovi nejvíc sluší,i když má obrázek blbou kvalitu.
Ach jo - já jeho představitele zase zkazim....
Nebojte se,přes kopírák to nebude.