Říjen 2011

Já se mám dobře.Moc dobře...

18. října 2011 v 14:02 | zelda
Já si teď žiju.
Nějak jsem to s tímhle blogem umrtvila,tak spoustu nových věcí nevíte.
Tak třeba že letos to bude nejspíš moje školní tragická smrt(dobře - až tak dobře se dobře nemám dobře).Proč?Babička a děda asi fláknou se školničinou a půjdou do důchodu.
Chápete to?Já,budu muset do školy nosit všechno!Já si nebudu moc nechávat učení u nih doma!Já budu muset chodit do školy ve stejnou dobu jako ostatní!Já nebudu moci lézt ve škole o víkendu,já už nebudu ve škole DOMA!Proboha...
No,zatím to ale není jisté,nějak se to vrávorá,třeba ještě počkají další rok,než vyjdu devítku.
Ano!Já se přiznávám,je mi čtrnáct a chodím do osmičky.
Ehm,nějak se omlouvám,mám tu hrozně dorbná písmena,musím to spravit,takže jestli přehlédnu nějaký překlep,tak se omlouvám,sotva to vidim.
Chodím na šermování.Dneska jsme trénovali s kámoškou a já jsem jí zlomila tu tyč dřevěnou :-D.Takhle ono - se to zlomilo mě,protože jsem do toho moc třískala.A zase nikdo mrtvej!

Zelda jde masakrovat - přihlásila se na šerm

13. října 2011 v 14:55 | zelda
To se bude zas na co těšit!
Asi za hodku budu na své první hodině histroického šermu.Nechápu,proč kvůli tomu všichni moji příbuzní kroutí hlavou a protáčejí oči v sloup.Co blbnou?Já chci bojovat,a v lednu dokonce budu na bitvě...
No,takové oznámení.Nějak mě to tu nic už nedává,když(zase si jdu stěžovat),mě tu skoro nikdo nepíše.Děkuju ale těm,co to dělají :-).

Nechtěl by někdo z vás mluvit legendárního mafiána jménem Surfus Svrab?+další postavy

7. října 2011 v 13:53 | zelda


Dlouho jsem se neozvala z prostého důvodu - nebaví mě psát,když nevím,jestli to někdo čte.V anketě je tak málo hlasů,že by se z toho jeden zbláznil.
Pro těch pár jedinců mám nabídku(pro ty,co se sem občas podívají):
S týmem pracujeme na parodii Herryho Pottera - Hermy Frogera.Zkrátka tomu děláme nový dabing,aby to bylo vtipné a děj je upravený.
Měla bych pro vás nabídku několika postav,mezi ty hlavnější patří třeba Surfus Svrab(Severus Snape) a mezi vedlejší například Odstřelený Rick(Skoro-bezhlavý Nick).Je toho ale více.
Pokud by jste měl někdo zájem,ozvěte se mi na zelda.blog@email.cz
Je jedno,jestli jste chlap nebo ženská,i to kolik vám je.Hlavně musíte mít mikrofon(třeba i zabudovaný v notebooku) a ten nejprimitivnějšíé záznam zvuku(třeba Záznam zvuku,to je myslím v každém počítači).
:-)